BASIN BÜLTEN LİSTESİ

Kayıt No: 104
Kayıt Tarihi: 23-05-2023

REKLAM VEREN VE REKLAM SATIN ALAN TÜM SEKTÖRLERE ALTERNATİF ÇÖZÜM ORTAĞI; BARTER MEDYA

REKLAM VEREN VE REKLAM SATIN ALAN TÜM SEKTÖRLERE ALTERNATİF ÇÖZÜM ORTAĞI;

 

BARTER MEDYA

Barter Medya; Türk Barter Ortak Pazarı’nda bulunan üye firmaların reklam, tanıtım ve medya satınalma hizmetlerinde müşterileri biraraya getiriyor.

Üyelere; Barter Havuzuna üye olan mecraları sunarak nakit harcamadan reklam yapabilmelerine imkan sağlayan Barter Medya; Bünyesinde bulunan Ulusal Gazeteler, TV’ler, Radyo, Dergi ve Outdoor gibi çok sayıda üye mecraları barındırmaktadır.

Barter Medya; üye firmalarına reklamı anlatıyorve reklamın nasıl olması konusunda danışmanlık hizmeti veriyor. Sistemde bulunan reklam ajansları ile müşterilerini tanıştırarak onların kurumsal kimlik çalışmalarını yaptırıyor. Çoğunluğu KOBİ seviyesinde olan üyesini reklam konusunda bilinçlendiren ve marka değeri olabilecek firmaların tespitini gerçekleştiren ve bunlarla birebir reklamın önemini ve markalaşmanın değerini anlatan ve aynı zamanda reklam veren oluşturmak, reklam verenleri mecralar konusunda etkin hâle getirmek, nakit sıkışıklığı içerisinde olan markalaşma sürecinin başına o kulvara sokma konusunda çok önemli bir çalışma sahası oluşturulmaktadır. 

Türk Barter üyeleri barter sistemine arz ettikleri reklam saniyeleri karşılığında diğer üye firmaların sunduğu ürün ve hizmet alternatifinden yararlanabiliyor. Şirketlerin nakit ödeme yapmadan ürettikleri mal ve hizmet karşılığında talep ettikleri mal ve hizmetleri almalarına dayanan barter sistemi, üye firmalara sunduğu satış artırma, stok eritme, kar marjını artırma, yeni pazar geliştirme, ek satış imkânı sağlama, hızlı ve güvenli tahsilat gibi olanakları Türk Barter’ın garantisi altında birleştiriyor.

Türk Barter’a üye şirketler, barter sistemini tanıtım faaliyetleri için de kullanabiliyor. Nakit ödeme yapmaksızın ürettikleri mal ve hizmeti sisteme sunarak, sundukları mal ve hizmet karşılığında reklam alanı alabilme imkânı sağlayan şirketler nakit para harcamadan kendilerini tanıtma imkânı elde ediyorlar.  Reklam alanı pazarlayanlar ise, barter ortak havuzuna sundukları reklam alanları karşılığında sistemden ihtiyaç duydukları ürünleri veya hizmetleri alabiliyorlar.

Türk Barter alternatif bütün medya mecralarını ticaret finansman ve ödeme sistemi olan barter ortak pazarını kullanmaya davet ediyor.

 HİZMETLERimiz

ü  TELEVİZYON                                                             web tasarımı                                   

ü  RADYO                                                                         banner tasarımı

ü  DERGİ                                                                           marka danışmanlığı

ü                     GAZETE                                                                         FİRMA ETKİNLİKLERİ

ü                     internet                                                                     PR (HALKLA İLİŞKİLER)

ü                     kurumsal kimlik                                                   HEDEF KİTLE STRATEJİLERİ

ü                    basılı işler                                                                 PAZARLAMA DANIŞMANLIĞI

ü                    prodüksiyon                                                             FUAR ORGANİZASYON

ü                    seminer                                                                        MARKA OLUŞTURMA