BASIN BÜLTEN LİSTESİ

Kayıt No: 61
Kayıt Tarihi: 28-08-2021

ŞİRKETİNİZİ BARTER İLE GELİŞTİRİN

ŞİRKETİNİZİ BARTER İLE GELİŞTİRİN


Gelişen ve büyümekte olan Türkiye’de artık şirketler kurumsal ve profesyonel yönetim tarzının yanında Alternatif ticaret ve finans sistemlerini de öğrenmeli ve kullanmalıdırlar. Para savaşlarının yaşandığı günümüzde yeni ekonomi olarak adlandırılan alternatif ticaret ve finansmanı birleştiren Türk Barter İnternational, Barter sistemini Türk ekonomisine kazandırmış ve binlerce şirket Türk Barter’ın sunduğu hizmetleri kullandı ve kullanmaya devam etmektedir.

Türk Barter üyesi olan işletmeleri güvenli, istikrarlı ve güçlü beraberliklerle büyütmekte ve başarıya ulaştırmaktadır. Bu başarıların sonunda üye olan şirketler rekabet gücünü kazanmaktadırlar. Özellikle Kobilerin desteklenmesi ile Türk ekonomisine büyük katkı sağlanmaktadır. Türk Barter geliştirdiği yeni ticaret modellemesi ile şirketlerin ticari problemlerini gidermekte ve finansal açıklarını kapatmaktadır. Birbirini hiç tanımayan şirketleri bir araya getiren Türk Barter alacak garantisini üstlendiği için şirketlerin güvenli rahat ticaret yapmasını sağlamaktadır.

Üye olan şirketlerin danışmanı gibi hareket eden Türk Barter: Genel Danışmanlık, Finansal Danışmanlık, Kurumsal Finansman, Stratejik Planlama ve Yönetim, Birleşmeler & Satın Almalar, Hukuksal Çözüm Danışmanlığı, Finansal Destek ve Çözüm Süreçleri Danışmanlığı, İş geliştirme, Yatırım ve Pazarlama Danışmanlığı, İnsan Kaynakları Yönetimi Hizmetleri sunmaktadır. Barter sisteminin dışında şirketlerin nakit alış ve satışlarında da aracılık yapmaktadır. Dünya da ve Türkiye’de yaşanan siyasi, ekonomik ve sosyal değişimlerden dolayı Türk Barter her şirkete stratejik plan ve özel çözüm projeleri hazırlamaktadır.

Türk Barter ile büyümeye devam!

Türk ekonomisine kriz sonrası Barter sistemini kazandıran Türk Barter, etkin büyümesini her geçen gün daha büyük hedeflerle sürdürüyor. İdeal hizmet şekli ve güvenli çalışma prensibiyle, yerli-yabancı bir çok kurumsal üyeyi bünyesinde bulunduran Türk Barter; sadece bulunduğu coğrafyada değil global alanda da başarısını sürdürüyor. Şirketlerin güvenlik sigortası konumuna gelen Türk Barter tüm üyeleri için güvenilir zeminde ortak bir platform oluşturuyor. Bu anlamda şirketler için önemli fırsatlar sunan Türk Barter, hem büyümeye hem de iş birliği içinde olduğu markaları büyütmeye devam ediyor. Türkiye’de alternatif ticaret ve finansman sistemi olan Barter’ın öncülüğünü yürüten Türk Barter, bu alanda kaydettiği büyük mesafeyle sektörel yapılanma, leasing, faktöringi yeniden yorumladığı ve daha esnek bir çalışma şekli ile şirketlere yardımcı olduğu, kontrollü bir şekilde borç-alacak ilişkilerinin düzenlendiği, şirketlere rekabet gücünün kazandırıldığı çözüm önerileri ile çalışmalarına devam etmektedir.