BASIN BÜLTEN LİSTESİ

Kayıt No: 96
Kayıt Tarihi: 08-03-2023

Türk Barter İşini Değiştirmeden Herkesi Ek Kazanca Davet Ediyor!

Türk Barter İşini Değiştirmeden

Herkesi Ek Kazanca Davet Ediyor!

 

 

Ticari kurumsal üyesi ile Barter Endüstrisi’nin Türkiye’de ve Avrupa’da lideri olan Türk Barter; emekliden mali müşavire, üst düzey yöneticiden, sektörel tecrübesi olan ve geniş portföyünü aktif olarak kullanabilen herkesi ek kazanç avantajlarıyla buluşturuyor. Bulunduğu işini değiştirmeden ve sektörel deneyimine göre veya bulunduğu iş yerinden, yaptığı iş ve mesleğine göre kazanma fırsatı sunuyor.

 28 yıl önce Yeni Ekonomi Konseptiyle Barter sistemini Türk Ekonomisi’ne kazandıran Türk Barter, Türkiye’nin her yerinde emekliden mali müşavire, üst düzey yöneticiden, sektörel tecrübesi olan ve geniş portföyünü aktif olarak kullanabilen, işini ve yerini değiştirmeden ek kazanca davet ediyor.

Türkiye genelindeki şubeleriyle Türk Barter, İstanbul, Ankara, Adana, Bursa, Antalya, İzmir, Kayseri ve Konya’da bulunan şubelerinin dışında da Türkiye’nin bir ucundan diğer bir ucuna herkesi yaptığı işe ya da uzmanlık konusuna göre kazanmanın yeni avantajlarıyla tanıştırarak, Barter konusunda uzmanlaştırıyor.

Sektörel deneyimler ek kazanca dönüşüyor

Büyüme hedeflerine bağlı olarak Türk Barter, 2023 yılı içerisinde yine yeni bir kazanca öncülük yaparak çalışan kesimi ya da emekli olmuş konusunda uzman herkesi kazançlarını artırmaya imkan tanıyor.  Özellikle büyümek isteyen ekonomilerde nakit sıkıntısı çeken her kesime çıkış yolu açan Türk Barter, sunduğu yeni kariyer fırsatıyla işini ve yerini değiştirmeden ek kazanç alternatifi de sunuyor. Yeni iş ve kazanç fırsatı Barter Danışmanları, işini değiştirmeden, tecrübesini kullanmak isteyen üst düzey yönetici veya sektörel tecrübeye sahip işini değiştirmek isteyen herkese, farklı bir kariyer imkanı ve ek kazanç sağlıyor.

 

Kariyer ve kazancına alternatif arayan herkes yapabilir

Türk Barter Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mehmed Sırrı Şimşek Tüm dünyada hayli yaygın bir meslek dalı olan ve sürdürülebilir kazanç olarak tasarladıkları Barter Danışmanlığı için düşüncelerini; “Barter sisteminin gösterdiği sürekli gelişim doğrultusunda sadece barter şirketlerinde istihdam imkânı sunulmuyor. Bugün bankacılardan, mali müşavire genç girişimcilere, üst düzey yöneticiden, sektörel tecrübesi olup geniş portföyünü aktif olarak kullanabilen her kesimi istihdam edilebiliyoruz. Bu şekilde herkes işini ve yerini değiştirmeden sahip olduğu uzmanlık ve sektöre göre bildiği kadar kazanma imkanı buluyor. Tüm bunları göz önüne aldığımızda hükümetimizin işsizliği azaltma yönündeki girişimlerine bizler de sürekli kazanç fırsatı oluşturuyoruz. Şu an ülkemizde özellikle medya, inşaat, turizm, sigorta, sağlık ve tekstil gibi sektörlerde ciddi Barter Danışmanlarına ihtiyaç bulunmakta. Kariyer ve kazancına yeni bir yön vermek isteyen, kriz döneminde işini kaybeden ve bağımsız olarak da çalışma imkanı arayan herkesi Türk Barter bünyesinde Barter Danışmanı olarak çalışmaya davet ediyoruz” şeklinde dile getirdi.

 

Ülkemizde büyüme gösteren barter sektörü, sadece firmalara sunduğu avantajlar ile değil sunduğu yeni istihdam imkanlarıyla da dikkat çekiyor. Özellikle içinde bulunduğumuz ekonomik krizden dolayı pek çok işten çıkarma olaylarının yaşandığı bu günlerde Türk Barter, herkesimi işini ve yerini değiştirmeden, kazanmaya yönelik istihdamda oluşturduğu alternatif ile sürekli kazanma imkanı sunuyor. Tüm dünyada hayli yaygın bir meslek dalı olan ve bağımsız olarak da yapılabilen Barter Danışmanlığı, sahip olduğu uzmanlığını şirketlerin mal ve hizmet alışverişlerini organize ederek; projelendiriyor ve barter sistemi konusunda danışmanlık yapıyor.